Ferie Zimowe

Czy zimowe ferie nad morzem mogą być udane? Oczywiście, że tak! Ale pod warunkiem, że na miejsce wypoczynku wybierzesz Villa Hoff w Trzęsaczu.

Z myślą o naszych gościach chcących spędzić wspaniałe chwile nad Bałtykiem w rodzinnym gronie, przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet – Ferie w SPA.

Propozycja dla rodziców i ich pociech, czyli ferie w SPA

Rezerwując ferie w SPA, od rana do wieczora czeka na Ciebie wiele zajęć oraz rozrywek i to nie tylko tych związanych z zabiegami kosmetycznymi czy relaksującymi. Pomyśl, jak wielką atrakcją dla dzieci okaże się pierwszy w życiu masaż, ile radości sprawi zabawa w basenie, jakie emocje wywoła jazda konna, jak bardzo ważny będzie wspólnie spędzony czas.

Zapewne już wyobrażasz sobie uśmiech na twarzy dziecka. Zapewne już planujesz ferie nad morzem w Villa Hoff.

Ferie nad morzem zimową porą

Zimą nad Bałtykiem poczujesz swobodę i wolność. Cisza i spokój otaczająca morze podczas mroźnych miesięcy obejmie również Ciebie. Przyjedź do Villa Hoff z rodziną, zrelaksuj się i nabierz sił. Do domu wrócisz pełen energii – szczęśliwy.

Pakiet Ferie w SPA nad morzem obejmuje m.in.: noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami, pełne wyżywienie, dostęp do multimedialnej sali klubowej z bilardem, jazdę powozem konnym, ognisko oraz  SPA

Ferie nad morzem spa

Ferie w SPA nad morzem – klubik z zabawkami i prywatny plac zabaw, specjalne menu dla dzieci, warsztaty kulinarne, baby SPA i inne…..

Rezerwacje tel. +48 91 387 55 00

http://villahoff.pl/oferta/ferie-nad-morzem/