Zimmer

Wir stellen Ihnen 25 klimatisierte Zimmer mit unterschiedlicher Inneneinrichtung und Größe zur Verfügung (die Zimmer desselben Standards können sich in Größe, und die Appartements zusätzlich in der Ausstattung unterscheiden). Auf Wunsch stellen wir Ihnen in der Sommersaison auch eine Strandausrüstung (Liegestuhl und Paravent) zur Verfügung.

Doppel Zimmer Economy

Pokoje Attic – 3 przytulne i klimatyczne pokoje ze skosami na II piętrze, z łazienką z prysznicem. Dwuosobowe (pow. ok. 13 m kw.)  posiadają jedno małżeńskie łóżko, a z okien dachowych w okresie zimowym w oddali widać morze.

Jeden z pokoi umiejscowiony na I piętrze, okno skierowane na wewnętrzną, cichą uliczkę od strony wejścia do obiektu.

 

Preis ab: 272.10zł

Reservierung

Zweibettzimmer Zimmer Standard

Pokoje Standard – dwuosobowe o powierzchni ok.16 m kw. z łazienką z prysznicem, umiejscowione od strony hotelowego wejścia. Posiadają dwa pojedyncze łóżka z możliwością złączenia, a do wybranych istnieje możliwość wstawienia dostawki. Umiejscowione są na parterze oraz pierwszym piętrze.

Preis ab: 299.10zł

Reservierung

Doppel Zimmer Standard

Pokoje LUX – dwuosobowe o powierzchni ok. 20 m kw. z łazienką z prysznicem (w jednym pokoju jacuzzi). Posiadają wydzieloną sypialnię z łóżkiem małżeńskim oraz część dzienną z rozkładaną dwuosobową sofą i standardowym wyposażeniem. Idealne pokoje dla rodzin z dziećmi. Umiejscowione są na parterze oraz pierwszym piętrze od strony morza (widok w okresie letnim zasłaniają liście drzew).

Preis ab: 353.10zł

Reservierung

Doppel Zimmer Standard

Apartament I – dwuosobowe pokoje z łazienką wyposażoną w wannę z hydromasażem. Zróżnicowane pod kątem wystroju i powierzchni  (20-25 m kw.), umiejscowione na drugim piętrze. Wyposażone są w małżeńskie łóżko, w jednym dodatkowo rozkładana sofa.

Preis ab: 425.10zł

Reservierung

Doppel Zimmer Standard

Apartament II – przestronne (pow. ok. 25 m kw.), dwupokojowe apartamenty z łazienką z prysznicem oraz wanną z hydromasażem. W sypialni znajduje się małżeńskie łóżko, zaś w pokoju dziennym rozkładana sofa i dodatkowe wyposażenie. Idealne na wypoczynek dla rodziny.

Preis ab: 479.10zł

Reservierung

Dreibettzimmer Zimmer Standard

Pokoje Attic – przytulne i klimatyczne pokoje ze skosami na II piętrze, z łazienką z prysznicem. Trzyosobowe (ok 16 m kw.) posiadają trzy pojedyncze łóżka oraz rozkładaną sofę.

Preis ab: 999zł

Reservierung