Rooms

We offer 25 air-conditioned rooms with different design and size (rooms with the same standard may vary in size and the Suites may additionally have different décor). Upon request, in the summer we provide beach equipment (deckchairs and screens).

Double Room Economy

Pokoje Attic – 3 przytulne i klimatyczne pokoje ze skosami na II piętrze, z łazienką z prysznicem. Dwuosobowe (pow. ok. 13 m kw.)  posiadają jedno małżeńskie łóżko, a z okien dachowych w okresie zimowym w oddali widać morze.

Jeden z pokoi umiejscowiony na I piętrze, okno skierowane na wewnętrzną, cichą uliczkę od strony wejścia do obiektu.

 

Price from: 272.10zł

Book now

Twin Room Standard

Pokoje Standard – dwuosobowe o powierzchni ok.16 m kw. z łazienką z prysznicem, umiejscowione od strony hotelowego wejścia. Posiadają dwa pojedyncze łóżka z możliwością złączenia, a do wybranych istnieje możliwość wstawienia dostawki. Umiejscowione są na parterze oraz pierwszym piętrze.

Price from: 299.10zł

Book now

Double Room Standard

Pokoje LUX – dwuosobowe o powierzchni ok. 20 m kw. z łazienką z prysznicem (w jednym pokoju jacuzzi). Posiadają wydzieloną sypialnię z łóżkiem małżeńskim oraz część dzienną z rozkładaną dwuosobową sofą i standardowym wyposażeniem. Idealne pokoje dla rodzin z dziećmi. Umiejscowione są na parterze oraz pierwszym piętrze od strony morza (widok w okresie letnim zasłaniają liście drzew).

Price from: 353.10zł

Book now

Double Room Standard

Apartament I – dwuosobowe pokoje z łazienką wyposażoną w wannę z hydromasażem. Zróżnicowane pod kątem wystroju i powierzchni  (20-25 m kw.), umiejscowione na drugim piętrze. Wyposażone są w małżeńskie łóżko, w jednym dodatkowo rozkładana sofa.

Price from: 425.10zł

Book now

Double Room Standard

Apartament II – przestronne (pow. ok. 25 m kw.), dwupokojowe apartamenty z łazienką z prysznicem oraz wanną z hydromasażem. W sypialni znajduje się małżeńskie łóżko, zaś w pokoju dziennym rozkładana sofa i dodatkowe wyposażenie. Idealne na wypoczynek dla rodziny.

Price from: 479.10zł

Book now

Triple Room Standard

Pokoje Attic – przytulne i klimatyczne pokoje ze skosami na II piętrze, z łazienką z prysznicem. Trzyosobowe (ok 16 m kw.) posiadają trzy pojedyncze łóżka oraz rozkładaną sofę.

Price from: 999zł

Book now