Aktualności SPA

Na wiosnę  – coś dla twarzy

EXCEL THERAPY O2  zabieg który od wielu lat jest w naszej ofercie. Ostatnimi czasy zabieg przeszedł metamorfozę, stał się jeszcze lepszy, a efekty są  widoczne już po pierwszej sesji. Idealny zabieg na rozpoczęcie wiosny, kiedy nasza skóra po zimie jest szara i niedotleniona.

Firma GERMAINE DE CAPUCCINI stworzyła nowy, profesjonalny zabieg EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF, który wzmacnia odporność skóry na szkodliwe działanie środowiska miejskiego, dotlenia i nawilża skórę.

Jest to profesjonalny program, który jest w stanie w porę zapobiec starzeniu skóry. Daje nadzwyczajne wyniki już po pierwszej sesji. Przeciwdziała negatywnemu wpływowi zanieczyszczenia powietrza i braku dotlenienia skóry. MPC-Defense Complex, Life Cytoxygen, kompleks biokompatybilnych polisacharydów i kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej znajdujące się w preparatach oraz specjalny sposób wykonania zabiegu przedłużają młodość skóry.

 

 

SOCZYSTA POKUSA – coś dla ciała…

Owocowa przyjemność dla ciała i odżywcza uczta dla skóry –  zabieg  Soczysta Pokusa łączy kurację nawilżającą z intensywnym działaniem modelującym. Naturalną  i skuteczną pielęgnację zapewnia zawarty w kosmetykach ekstrakt z arbuza, dzięki któremu rytuał zabiegowy służy głębokiej regeneracji oraz długotrwałej poprawie wyglądu i kondycji skóry. To również propozycja relaksu i odprężenia w świecie stworzonym według zasad SPA, kuszącym zmysły bogatą konsystencją i intensywnym aromatem preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu.

LIMITOWANA OFERTA SPECJALNA

na pakiet Słoneczne Lato

pierwsze dziecko do 12 lat pobyt GRATIS!

Szczegóły pod numerem tel. +48 91 387 5500

lub e-mail: info@villahoff.pl