fbpx

Promocje SPA

Po lecie nasza skóra potrzebuje intensywnej regeneracji oraz nawilżenia, poniżej przedstawiamy propozycję zabiegów w atrakcyjnych cenach, które pomogą rozwiązać nasz problem:

PIELĘGNACJA TWARZY, SZYI I DEKOLTU

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – Zabieg Biorewitalizacji skóry, którego zadaniem jest nawilżenie oraz redukcja zmarszczek mimicznych  jak i poprawienie elastyczności skóry, poprzez pobudzenie kolagenu i elastyny zawartych w skórze.

Cena: 220 zł  250 zł

TIMEXPERT WHITE – Linia kosmetyków o działaniu regulującym i korygującym nierówną pigmentację skóry. Dzięki Timexpert White głęboko nawilżamy i przywrócimy cerze jednolity wygląd. Nadajemy jej rozświetlony oraz wypoczęty wygląd.

Cena: 260 zł   300 zł

HYDRACURE – Program aktywnego nawilżania, którego zadaniem jest przywrócić skórze jej własne zdolności zatrzymywania wody. Skóra ‘budzi się’ i staje się bardziej podatna na wchłanianie. Pozwala zmniejszyć oznaki starzenia się charakterystyczne dla skóry odwodnionej. Odświeża i dodaje delikatności.

Cena : 200 zł   230 zł

PIELĘGNACJA CIAŁA

VELVET BEAUTY  – Produkty zawarte w zabiegu mają właściwości przeciwutleniające, nawilżające oraz odżywcze. Przeciwdziała zmianom kancerogennym skóry. Uaktywnia procesy regeneracji skóry, uszczelnia naczynia krwionośne jak i chroni skórę przed negatywnymi skutkami działania słońca. Zabieg idealnie nadaję się po intensywnych kąpielach słonecznych.

Cena: 190 zł    240 zł

* Zabieg Velvet Beauty dostępny w różnych wariantach cenowych – http://villahoff.pl/spa/aktualnosci-spa/

* Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.clubspa.pl