Gdzie nad morze z dzieckiem?

Jest wiele powodów, by wybrać się nad morze z dzieckiem. Pierwszym i być może najważniejszym z nich są wspomnienia, które pozostaną na całe życie i do których będzie można wielokrotnie wracać nawet po wielu latach.

Każdy pamięta moment ujrzenia po raz pierwszy granatowego Bałtyku ciągnącego się aż po horyzont!

Wakacje nad morzem z dzieckiem to również doskonały pomysł ze zdrowotnego punktu widzenia.

Świeże morskie powietrze pełne jest jodu, a do tego tylko nadmorskie miejscowości w Polsce pozbawione są smogu. Co więcej, weekend nad morzem to zawsze weekend aktywny. Na pewno wybierzesz się z rodziną na długie spacery. Nie zabraknie też przejażdżek rowerowych oraz zabaw na plaży i we wodzie. To zdrowa dawka ruchu, która będzie stanowić przyjemną alternatywę dla pasywnego wypoczynku w domu!

Co jednak zrobić, by mieć pewność, że wyjazd będzie udany? Gdzie jechać na wczasy nad morzem z dzieckiem?

Najlepsze noclegi nad morzem z dzieckiem

Rodzinny wypoczynek nad Bałtykiem to wyjątkowe przeżycie, zwłaszcza, gdy istnieje możliwość, by tanio zaspokoić wszystkie potrzeby związane z opieką nad dzieckiem. Właśnie dlatego serdecznie zachęcamy rodziny do odwiedzenia Villi Hoff. Zadbaliśmy o to, by zarówno małe dzieci, jak i kilkuletnie pociechy czuły się u nas znakomicie. Co roku otrzymujemy pięć gwiazdek oraz certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie” w konkursie organizowanym przez portal Hotele.net. W jaki sposób zasłużyliśmy sobie na tak wysokie oceny?

Noclegi nad morzem z dzieckiem w Villa Hoff to nie tylko miejsce do spania, ale wygodna przestrzeń do funkcjonowania dla całej rodziny. Jeżeli sobie życzysz, wyposażymy wynajmowany pokój w pełen pakiet rozwiązań dla dziecka. Możemy zabezpieczyć kontakty, drzwi i szuflady oraz dodać do pokoju wanienkę i antypoślizgowy stopień pod umywalkę. Villa Hoff to również odpowiedź na pytanie o to, gdzie jechać nad morze z małym dzieckiem – takim, które nie ukończyło jeszcze pierwszego roku życia. Nasza oferta dla rodzin obejmuje łóżeczko dla niemowlaka, przewijak, elektroniczną nianię oraz podgrzewacz do butelek.

Nocleg i restauracja dla dzieci

Nasi najmłodsi goście mogą liczyć również na specjalne traktowanie w restauracji Villa Hoff. Dzieci nie muszą korzystać ze sztućców i talerzy dla dorosłych. Przygotowaliśmy plastikowe, bezpieczne i wygodne zastawy, dzięki którym pobyt nad morzem będzie dla maluchów jeszcze milszym przeżyciem. Twoje pociechy na pewno będą też zadowolone z faktu, że otrzymają specjalną kartę menu przygotowaną z myślą o nich.

Wypoczynek nad Bałtykiem z rodziną możesz umilić również dzięki naszej ofercie dodatków. Nie musisz się martwić, że dzieci będą nudziły się podczas odpoczynku w pokoju. W Villa Hoff można wypożyczyć książeczki i gry dla całej familii. Proponujemy też zestawy kredek i papier, na którym dzieci mogą swobodnie realizować swoje twórcze pomysły. A jeśli planujesz wycieczkę rowerową, zachęcamy do skorzystania z udostępnianych przez nas rowerów z fotelikami dla dzieci.

Kiedy zastanawiasz się, gdzie pojechać z dzieckiem nad morze, na pewno myślisz też o tym, czy będziesz w stanie zabrać wszystkie niezbędne akcesoria i kosmetyki. Bez obaw – chusteczki, kremy, puder i oliwki możesz tanio dokupić bezpośrednio w Villa Hoff.

Podczas wakacji nad morzem z dzieckiem mogą się też pojawić nieprzewidziane sytuacje. Wówczas przyda się dodatkowa osoba do pomocy. W tym wypadku również wychodzimy naprzeciw potrzebom rodziców i oferujemy wynajęcie opiekunki do dziecka. Takie wsparcie będzie niezastąpione także wtedy, gdy dorośli zechcą spędzić parę godzin wakacji wyłącznie we własnym towarzystwie.

Oferta SPA dla dzieci

Całe rodziny zapraszamy też do naszego salonu SPA & wellness. Oferujemy liczne zabiegi regenerujące, upiększające i relaksujące. Zachęcamy do tego, by wypoczynek nad morzem urozmaicić wizytami w naszych saunach i na krytym basenie.

Osobną ofertę zabiegów SPA przygotowaliśmy dla dorosłych i dla dzieci w różnym wieku. Najmłodszych zapraszamy na masaż czekoladą i zabiegi nawilżające, a nastolatkom proponujemy m.in. łóżko wodne, zabiegi oczyszczające i owocowe masaże.