Autorskie Rytuały SPA

Zobacz co wyróżnia Villa Hoff według opinii naszych Gości. Zebraliśmy najczęściej powtarzające się informacje, dzięki którym będziesz mógł poznać nas bliżej.

Bursztyn w kosmetyce

Właściwości bursztynu
Już przed wiekami znano właściwości bursztynu Wiedziano, że bursztyn jest nie tylko wspaniałą oprawą naszej urody, ale pielęgnuje i odżywia skórę. Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla. Pobudza również metabolizm skóry, widocznie poprawia stan nawet bardzo zmęczonej cery. Po użyciu kosmetyków zawierających bursztyn skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta i wygląda młodo i świeżo.

Kosmetyki z bursztynem
Kuracje z dodatkiem bursztynu, nadają skórze gładkość, świetlistość i wyraźnie odmładzają. Mieszkanki krajów skandynawskich od dawna lubują się w takich bursztynowych zabiegach, na szczęście i u nas są one coraz częściej wykonywane, bo szkoda byłoby nie skorzystać
z takiego dobrodziejstwa natury.

Właściwości lecznicze bursztynu
Bursztyn to nie tylko sprzymierzeniec w walce o piękno, to przede wszystkim naturalny lek na wiele dolegliwości. Najczęściej przygotowywany jest w postaci nalewki bursztynowej. Pomaga ona na nadciśnienie, reumatyzm, uspakaja, usprawnia pracę żołądka i wspomaga układ odpornościowy. Pomaga ona również w walce z gorączką, grypą, niszczy bakterie i wirusy.

Złoto Bałtyku autorski rytuał bursztynowej pielęgnacji twarzy i ciała

Bursztynowa Eksplozja Młodości – zabieg na twarz z innowacyjnymi składnikami preparatów natychmiast i zauważalnie napina skórę. Długotrwale liftinguje ją i wygładza. Zabieg działa regenerująco na naskórek, chroni komórki przed utleniaczami, zapobiega pojawianiu się bruzd. Likwiduje suchość i szorstkość skóry.
Czas trwania zabiegu: 50 min        Cena:160 zł

Peeling bursztynowy plus wrapping – wyjątkowo odżywczy zabieg na ciało wykorzystujący stymulującą i pobudzającą moc bursztynów użytych przy zabiegu w kosmetykach. Bursztynowy ekstrakt w połączeniu z kreatyną stymuluje odnowę na poziomie komórkowym  oraz wygładza skórę.
Czas trwania zabiegu: 40 min        Cena:130 zł

Bursztyn de Luxe –  głęboko odżywiający zabieg na ciało, wzbogaca komórki skóry w tlen. Dzięki zabiegowi skóra nabiera ładnego kolorytu, blasku oraz chroniona jest przed procesami starzenia, ponadto zabieg działa nawilżająco  oraz odprężająco.                    Czas trwania zabiegu: 50 min        Cena: 210 zł

Relaksacyjny Masaż Bursztynowy –  masaż całościowy, wprowadza w stan głębokiego relaksu i jednocześnie leczy nasze ciało. Bursztyn posiada właściwości antybakteryjne, ułatwia gojenie, a także obniża ciśnienie tętnicze, uspokaja, aktywizuje organizm do regeneracji. Ponadto wyrównuje energię w organizmie.
Czas trwania masażu: 50 min        Cena: 140 zł

Masaż stóp z bursztynowym rytuałem – klasyczny masaż stóp z elementami akupresury  przy użyciu bursztynów zakończony nacieraniem nalewką bursztynową
Czas trwania masażu: 25 min        Cena: 70 zł

Bursztynowe Day SPA – Złoto Bałtyku

Kompleksowa pielęgnacja składająca się z zabiegów:

Bursztynowy peeling całego ciała o działaniu  wygładzająco – regeneracyjnym
Masaż bursztynowy całego ciała – wprowadza w stan głębokiego relaksu, dzięki bogactwu bursztynu działa regenerująco oraz nawilżająco
Kąpiel aromatyczna – poprawia krążenie w organizmie oraz zwiększa elastyczność skóry.
Zabieg Bursztynowy na twarz, szyję i dekolt –  zawierający olej arganowy regeneruje naskórek, wzmacnia komórki, zapobiega pojawianiu się bruzd. Likwiduje suchość i szorstkość skóry.

Czas trwania zabiegu 30 min.
Czas trwania zabiegu 50 min.

Medy Jet – „hydromasaż na sucho” Łóżko wodne o działaniu relaksacyjnym
CENA PAKIETU:

330 zł zamiast 420 zł
380 zł zamiast 500 zł

Dodatkowo do pakietu Day Spa:
•    Słodki poczęstunek w recepcji Clubu Spa
•    Orzeźwiająca woda owocowa w recepcji Clubu Spa
•    Nielimitowane korzystanie z basenu krytego
•    Nielimitowane korzystanie z sauny suchej oraz fińskiej
•    Nielimitowane korzystanie z jacuzzi
•    Dostępność do strefy relaksu przy basenie
•    Płaszcz kąpielowy oraz kapcie hotelowe na czas pobytu w Villa Hoff
•    Ręcznik basenowy
•    Możliwość korzystania z Lobby Baru
•    Możliwość korzystania z restauracji Villa Hoff