Pory roku nad morzem

Każda pora roku jest idealna na odpoczynek nad morzem.

Zóżnicowane pakiety SPA dostępne są przez cały rok.

Villa Hoff zaprasza do Trzęsacza 

Wiosna nad morzem

Marzec, kwiecień, maj to przygotowania do sezonu i coraz więcej turystów na nadbałtyckich deptakach, zażywających pierwszej po zimie kąpieli słonecznej. Wiosna nad morzem to zapowiedź wakacji, podczas których będziemy mogli odpocząć. Jednak w oczekiwaniu na ten moment warto spędzić weekend w SPA.

Lato nad morzem

Polskie morze to kwintesencja wypoczynku i idealny kierunek na wakacje z dziećmi lub we dwoje. Tylko tu połączymy relaks na upalnej plaży z przyjemnymi kąpielami w orzeźwiającej wodzie. Niepowtarzalna atmosfera nadbałtyckich kurortów i kilometry piaszczystych plaż, przyciągają co roku tysiące turystów z Polski, ale i nie tylko.

Jesień nad morzem

Jesień nad morzem to czas, kiedy na plaży pojawiają się turyści liczący na ostatnie przed zimą promienie słońca. Z dnia na dzień atmosfera w nadbałtyckich miejscowościach staje się coraz bardziej kameralna, można powiedzieć intymna.

Zima nad morzem

Zima nad morzem zachwyca pięknem krajobrazu. Morskie fale jeszcze kilka miesięcy wcześniej wzburzające tafle Bałtyku, teraz zostają zamknięte w lodowych pokrywach, a drobniutki piasek zasłania warstwa śniegu.

Ferie zimowe

Czy zimowe ferie nad morzem mogą być udane? Oczywiście, że tak! Ale pod warunkiem, że na miejsce wypoczynku wybierzesz Villa Hoff w Trzęsaczu. Z myślą o naszych gościach chcących spędzić wspaniałe chwile nad Bałtykiem w rodzinnym gronie, przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet – Ferie w SPA.

Długi weekend w SPA na morzem

Marzy Ci się majówka nad morzemDługi weekend w Spa Villa Hoff to najlepsza opcja. Znajdziesz tutaj ucieczkę od zgiełku miasta, nie rezygnując z luksusu. Skorzystaj z pakietu na długi weekend w spa nad morzem i złap pierwsze promienie wiosennego słońca.

Boże Narodzenie nad morzem

W Villa Hoff Ty i Twoi bliscy zjecie tradycyjną kolację wigilijną, o której przygotowanie nie będziecie musieli się martwić. Przy suto zastawionym stole i podczas wspólnego kolędowania z innych gośćmi  spędzającymi święta nad morzem, poczujecie się tak dobrze, jak we własnym domu.

Wielkanoc w SPA na morzem

Planujesz spędzić niezapomnianą Wielkanoc nad morzem? Już nie musisz szukać miejsca, w którym wypoczniesz w komfortowych warunkach i skorzystasz z wielu zróżnicowanych atrakcji.