Zima nad morzem

Zima nad morzem zachwyca pięknem krajobrazu. Morskie fale jeszcze kilka miesięcy wcześniej wzburzające tafle Bałtyku, teraz zostają zamknięte w lodowych pokrywach, a drobniutki piasek zasłania warstwa śniegu. Po spędzeniu dnia na mroźnym powietrzu, warto rozgrzać się. Zachęcamy zatem do skorzystania z sauny, jacuzzi lub podgrzewanego basenu. Po takim relaksie zapraszamy do lobby-baru na lampkę czerwonego wina.

Gorąca zima nad morzem – tylko w SPA VillaHoff

Jak zatem widać, w Villa Hoff zima nad morzem jest zawsze gorąca.

Czy wiesz, że Morze Bałtyckie zimą jest jeszcze piękniejsze niż w miesiącach letnich? A przynajmniej tak uważa wielu turystów, którzy po raz pierwszy postanowili spędzić weekend nad morzem zimą. Plaża pokryta śniegiem i mroźne morskie oblicze robią wrażenie na przyjezdnych z całego świata. Spacer po białej plaży to niezapomniane przeżycie i widok, który sprawi, że nawet mroźny wiatr nie zniechęci Cię do wędrówki wzdłuż wybrzeża. Poza tym, czy jest coś przyjemniejszego niż powrót po mroźnym spacerze do wygodnego, ciepłego pokoju i wypicie rozgrzewającej herbaty?

Gwarantujemy, że w Villa Hoff nie zabraknie ani komfortowych wnętrz, ani gorących napojów. A co jeszcze oferujemy naszym Klientom, by zima nad morzem była dla nich jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem?

Weekend nad morzem zimą – najlepsze apartamenty

Villa Hoff proponuje wypoczynek w pokojach o podwyższonym standardzie oraz dwóch apartamentach.

Oferujemy zarówno pokoje pojedyncze, jak i wnętrza dla par oraz rodzin pragnących wspólnie odwiedzić morze bałtyckie zimą. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy klimatyzowane pokoje z widokiem na morskie fale. Na wyposażeniu znajduje się także mini-barek oraz TV. W apartamentach dodatkowo można skorzystać z jacuzzi lub wanny z hydromasażem.

Gabinety SPA – zima nad morzem w VillaHoff

Aby zregenerować się po spacerze nad morzem zimą warto odwiedzić nasze gabinety SPA & wellness. Proponujemy szereg zabiegów relaksujących i upiększających. Skorzystaj z naszych saun, basenu i bogatej oferty masaży, by oczyścić umysł i ciało.

Pyszne jedzenie zimą nad morzem

Zima nad morzem dla gości Villa Hoff oznacza również codzienne uczty w naszej restauracji. Wraz z każdym pakietem można zamówić obiadokolację wydawaną przez cały dzień, a w formie bufetu pomiędzy 17:00 a 20:00. Koniecznie skosztuj dań z naszego rybnego menu tworzonego przy współpracy z Jurassic Salmon – ekologiczną hodowlą z pobliskiego Janowa.

Luksusowy nocleg nad morzem zimą, jesienią, wiosną i latem

Równie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych noclegów nad morzem jesienią. Każda pora roku nad Bałtykiem to inny klimat i wyjątkowy urok, który warto poznać. Jeśli nigdy nie byłeś nad polskim morzem po zakończeniu sezonu letniego, zachęcamy do wypróbowania takiej formy jesiennego urlopu.

Dlaczego warto jechać nad morze zimą? Ponieważ to czas, w którym można cieszyć się Bałtykiem w bardziej kameralnej atmosferze.

Po wakacjach turystów jest znacznie mniej, podobnie jak plażowych stoisk i sprzedawców. Wreszcie można podziwiać morze w spokoju, podczas romantycznego spaceru, samotnej wyprawy lub wycieczki z całą rodzinką.

Tagi: zima nad morzem, weekend nad morzem zimą, nocleg nad morzem zimą