Villa Hoff Przyjazna Rodzinie

Czy marzą Państwo o tym, aby wakacje nad morzem z dziećmi były cudownie spędzonym czasem? Zapraszamy zatem do Trzęsacza, do Villa Hoff.

Komfortowe warunki, wygoda i wczasy marzeń. Właśnie to wszystko zapewniamy naszym Gościom, zarówno tym starszym, jak i młodszym.
Nasze starania w tym względzie okazują się w pełni skuteczne, gdyż z przyjemnością możemy poinformować, że z roku na rok otrzymujemy certyfikat oraz najwyższą ocenę – 5 gwiazdek – w organizowanym przez portal hotele.net konkursie: „Hotel Przyjazny Rodzinie”

Już nie trzeba zastanawiać się nad tym, gdzie pojechać nad morze z dzieckiem. Dla wielu rodziców pierwsze wakacje spędzone nad morzem z dziećmi są niezapomniane. Warto zadbać o to, aby rodzinne wczasy wiązały się tylko z miłymi wspomnieniami, na które oczywisty wpływ może mieć miejsce naszego wypoczynku. Zatem wyjeżdżając na wakacje nad morze, wybierzmy Villa Hoff. Nasi Goście bez względu na wiek mają zapewnione komfortowe warunki.

Pokój

Na życzenie rodziców przyjeżdzających do nas z dziećmi udostępniamy łóżeczko dla niemowląt, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik, zabezpieczenia do szafek oraz kontaktów i elektroniczną nianię. Z kolei w łazience znajduje się wanienka kąpielowa, antypoślizgowy stopień pod umywalkę, dodatkowe ręczniki i inne akcesoria niezbędne, aby zadbać o higienę maluszka.

W restauracji Villa Hoff przygotowaliśmy specjalne menu z przysmakami dla dzieci, kolorową dziecięca zastawę stołową (talerzyki, sztućce, kubeczki z biezpiecznego i atestowanego materiału) oraz krzesełka do karmienia dla niemowląt. Aby uprzyjemnić maluchom oczekiwanie na jedzenie przygotowane zostały kredki oraz specjalne malowanki i książeczki.
Villa Hoff zapewnia wszystko to, aby wakacje z dziećmi nad morzem kojarzyły się z błogim wypoczynkiem. Wczasy u nas to wygoda dla rodziców i dzieci.

Dodatkowo na Państwa życzenie polecamy:

  • mozliwość wypożyczenia książeczek do czytania lub gier rodzinnych
  • możliwość otrzymania zestawy do malowania: kredki, papier
  • możliwość wypożyczenia rowerów z fotelikami dla dzieci
  • możliwość zakupu akcesoriów dla dzieci: chusteczki nawilżane, kremy, oliwki, puder
  • możliwość zakupu na basen: pływaczków, pielucho majtek
  • możliwość wynajęcia opiekunki do dziecka (odpłatnie)