Apartamenty Trzęsacz

Villa Hoff — apartamenty Trzęsacz

W naszej działalności od samego początku kierujemy się opinią naszych Gości, zwłaszcza jeśli chodzi o przytulne apartamenty Trzęsacz. Villa Hoff umiejscowiona jest w uroczym zakątku zaledwie 100 m od plaży, dzięki czemu o dowolnej porze dnia lub nocy Goście mogą podziwiać rozprzestrzeniający się błękit morza i nieba. Niepowtarzalne doświadczenia wiążą się jednak nie tylko z lokalizacją apartamentów.

Wysoki standard apartamentów

Apartamenty Trzęsacz w Villa Hoff to przestrzenie wykreowane z największą starannością o każdy szczegół tak, aby Goście czuli się tam jak w swoim wymarzonym domu. W całym kompleksie znajduje się aż 25 klimatyzowanych pokojów, dzięki czemu w sezonie letnim, ale także zimowym nie występują większe problemy z rezerwacją miejsc.

Standardowe pokoje charakteryzują się podobnym wyglądem, a różni je głównie wielkość i sposób rozdzielenia łóżek. Najbardziej luksusową opcją są apartamenty Trzęsacz o powierzchni od 20 do 25 metrów kwadratowych. Gwarantują komfortowy i spokojny wypoczynek, często tak bardzo potrzebny po dniu pełnym wrażeń. Wyposażone zostały w łoża małżeńskie i rozkładaną sofę w jednym wariancie, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.

W przestronnej łazience Goście znajdą wygodny prysznic i wannę z hydromasażem, w której mogą wziąć relaksującą kąpiel po całym dniu zwiedzania urokliwej nadmorskiej okolicy. Villa Hoff w Trzęsaczu stawia na materiały nowoczesne i luksusowe, dzięki czemu każdy może poczuć się wyjątkowo zarówno za sprawą otoczenia, jak i sympatycznej obsługi.

Wymarzona lokalizacja

Apartamenty Trzęsacz znajdują się jedynie 100 metrów od plaży, co czyni je niemal widowiskową lokalizacją. W dowolnej chwili Goście mogą skorzystać z pobliskiej promenady, aby wybrać się na spokojny spacer i doświadczyć wypoczynku bez zgiełku miasta. Ponadto z tarasu widokowego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na malownicze wschody i zachody słońca, a ogródek zlokalizowany w pobliżu Villi Hoff jest doskonałym miejscem na romantyczną kolację lub cieszenie się swoją obecnością z bliskimi.

W zgodzie z naturą

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, jakie są skutki nieodpowiedzialnego zarządzania w stosunku do środowiska naturalnego. Właśnie z tego względu apartamenty Trzęsacz stawiają na energooszczędny system zarządzania energią. Dodatkowo kontynuujemy dokładną segregację odpadów i racjonalizację zużycia wody. Aby zminimalizować emisję czynników szkodliwych, postawiliśmy na energooszczędne oświetlenie w całym budynku. Wszystkie zasady, jakie wyznaje Villa Hoff, tworzą miejsce z niepowtarzalnym charakterem i niezapomnianymi przeżyciami — co jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ w pracy kierujemy się czystą pasją.