Hala sportowa

Zaledwie 2,5 kilometra dzieli Villa Hoff w Trzęsaczu od hali widowiskowo-sportowej w Rewalu. Obiekt został zbudowany kilka lat temu i do tej pory jest uznawany za jedno z najnowocześniejszych tego typu miejsc w Polsce.

Po zabiegach relaksująco-pielęgnujących w SPA Villa Hoff można zadbać o kondycję fizyczną i zdrowie. Miłośnicy gry w tenisa nie muszą rezygnować na czas urlopu z treningów, gdyż z halą sąsiadują korty. Z kolei ci, którzy preferują rywalizację, mogą zagrać w koszykówkę, siatkówkę lub też w piłkę nożną. Zachęcamy gości spędzających udane wakacje nad Bałtykiem i korzystających z dobrodziejstw w Villa Hoff do zapoznania się z atrakcyjną ofertą hali widowiskowo-sportowej w Rewalu.

Podczas wakacji nad morzem można pracować nad tężyzną fizyczną. W rewalskim kompleksie sportowym znajduje się siłownia, a w jej sąsiedztwie sauna, która z racji swych prozdrowotnych właściwości jest chętnie odwiedzana podczas zimowych urlopów nad Bałtykiem.

Wakacje w Villa Hoff połączone z aktywnością fizyczną będą przyjemnie spędzonym czasem w gronie, rodziny, przyjaciół i podczas pobytu w pojedynkę.