Co nas wyróżnia

Zobacz co wyróżnia Villa Hoff według opinii naszych Gości. Zebraliśmy najczęściej powtarzające się informacje, dzięki którym będziesz mógł poznać nas bliżej.

Kameralność i niespotykana atmosfera

Jedna z najczęściej podnoszonych przez Gości zalet Villa Hoff to jej kameralność oraz niespotykany klimat. Doskonale zorganizowana przestrzeń, która czyni ją przytulną i sprzyja tworzeniu wyjątkowej atmosfery pobytu. Pozytywna energia, uśmiechnięta i przyjazna obsługa oraz piękno wnętrza to według naszych Gości kwintesencja Villa Hoff. Każdy szczegół jest dopracowany z najwyższą starannością aby każdy wyjazd pozostawał we wspomnieniach na długi czas.

Wyjątkowa lokalizacja

Villa Hoff położona jest zaledwie 100 m od plaży. Lokalizacja w sąsiedztwie promenady, z dala od hałaśliwej ulicy, pozwala na prawdziwy wypoczynek. Kilka kroków i z tarasu widokowego możecie podziwiać piękno polskiego wybrzeża lub malownicze, mieniące się paletą niesamowitych barw, zachody słońca. Z kolei wieczorami w naszym ogródku, przy blasku świec i dyskretnej muzyce odnajdziecie prawdziwe ukojenie dla zmysłów.

Nasz zespół

Goście są dla nas najważniejsi, a całokształt naszych starań przedstawiają opinie przez nich pozostawione.
„…każdy z pracowników robi tutaj wszystko aby Gość czuł się wyjątkowym…”, „…tacy pracownicy to skarb…”, „…obsługa na najwyższym poziomie…” , „…czuliśmy się wyjątkowo ale przy tym swobodnie…”, „… niezwykle profesjonalna i dyskretna obsługa, która współgra z przyjaznym podejściem do Klienta…” – to tylko wybrane wypowiedzi spośród wielu, z którymi spotykamy się na co dzień.

Każdy z nas wspominając pobyt w Villa Hoff wspomina emocje, które nam towarzyszyły, smaki, których doświadczaliśmy oraz atmosferę, czyli całokształt starań pracowników hotelu aby wypoczynek był takim, o jakim marzyliśmy. To właśnie ludzie tworzą charakter i klimat naszego miejsca, a my z dumą i pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że organizowanie noclegów jest naszą pasją.

Szacunek dla natury

Od samego początku istnienia naszego obiektu wprowadziliśmy szereg rozwiązań mających pozytywny wpływ na środowisko naturalne, w tym energooszczędny system zarządzania energią. Segregacja odpadów zaczęliśmy stosować dużo wcześniej aniżeli wymagały tego regulacje prawne, wprowadziliśmy racjonalizację zużycia wody oraz wymieniliśmy oświetlenie na energooszczędne w całym obiekcie.

Radość pomagania innym

Mieliśmy zaszczyt spełnić marzenie małego chłopca z fundacji „Mam Marzenie”, pomagaliśmy pierwszakom ze Szkoły Podstawowej w Karnicy z ich szkolną wyprawką Systematycznie wspieramy Rodzinny Dom Dziecka z naszej okolicy organizując wyjazdy lub wsparcie materialne. Drużyna piłkarska z Rewala otrzymała koszulki sportowe. Wspomogliśmy także Wydawnictwo Artystów Malujących Stopami i Ustami AMUN przekazując Gościom kartki świąteczne stanowiące reprodukcję pięknych obrazów malarzy z niepełnosprawnością ruchową.