Pokoje

Do Państwa dyspozycji Villa Hoff oddaje 25 klimatyzowanych pokojów o zróżnicowanym wystroju i metrażu (pokoje o jednym standardzie mogą różnić się wielkością, a Apartamenty dodatkowo wystrojem). Na życzenie w okresie letnim udostępniamy bezpłatnie sprzęt plażowy (leżak i parawan).

Pokój Attic

Pokoje Attic – 3 przytulne i klimatyczne pokoje ze skosami na II piętrze, z łazienką z prysznicem. Dwuosobowe (pow. ok. 13 m kw.)  posiadają jedno małżeńskie łóżko, a z okien dachowych w okresie zimowym w oddali widać morze.

Jeden z pokoi umiejscowiony na I piętrze, okno skierowane na wewnętrzną, cichą uliczkę od strony wejścia do obiektu.

 

Cena za dobę od: 449,10zł

Zarezerwuj pokój

Pokój Standard

Pokoje Standard – dwuosobowe o powierzchni ok.16 m kw. z łazienką z prysznicem, umiejscowione od strony hotelowego wejścia. Posiadają dwa pojedyncze łóżka z możliwością złączenia, a do wybranych istnieje możliwość wstawienia dostawki. Umiejscowione są na parterze oraz pierwszym piętrze.

Cena za dobę od: 485,10zł

Zarezerwuj pokój

Pokój Lux

Pokoje LUX – dwuosobowe o powierzchni ok. 20 m kw. z łazienką z prysznicem (w jednym pokoju jacuzzi). Posiadają wydzieloną sypialnię z łóżkiem małżeńskim oraz część dzienną z rozkładaną dwuosobową sofą i standardowym wyposażeniem. Idealne pokoje dla rodzin z dziećmi. Umiejscowione są na parterze oraz pierwszym piętrze od strony morza (widok w okresie letnim zasłaniają liście drzew).

Cena za dobę od: 557,10zł

Zarezerwuj pokój

Apartament I

Apartament I – dwuosobowe pokoje z łazienką wyposażoną w wannę z hydromasażem. Zróżnicowane pod kątem wystroju i powierzchni  (20-25 m kw.), umiejscowione na drugim piętrze. Wyposażone są w małżeńskie łóżko, w jednym dodatkowo rozkładana sofa.

Cena za dobę od: 593,10zł

Zarezerwuj pokój

Apartament II

Apartament II – przestronne (pow. ok. 25 m kw.), dwupokojowe apartamenty z łazienką z prysznicem oraz wanną z hydromasażem. W sypialni znajduje się małżeńskie łóżko, zaś w pokoju dziennym rozkładana sofa i dodatkowe wyposażenie. Idealne na wypoczynek dla rodziny.

Cena za dobę od: 999zł

Zarezerwuj pokój

Pokój Attic 3-osobowy

Pokoje Attic – przytulne i klimatyczne pokoje ze skosami na II piętrze, z łazienką z prysznicem. Trzyosobowe (ok 25 m kw.) posiadają trzy pojedyncze łóżka oraz rozkładaną sofę.

Cena za dobę od: 593,10zł

Zarezerwuj pokój

WAKACJE LAST MINUTE

jedno dziecko pobyt gratis

szczegółowy plan pobytu tutaj

 

tel +48 91 387 55 00

info@villahoff.pl