Aktualności

Wakacyjny wyjazd w towarzystwie dzieci jest niewątpliwie przyjemnością, okazją do relaksu i pomysłem na sympatycznie spędzony czas z dala od codziennej, domowej rzeczywistości. Każdy rodzic doskonale jednak zdaje sobie sprawę, że jeśli wyprawa ma mieć w sobie element odpoczynku dla wszystkich członków rodziny, należy w porę zaplanować solidny zestaw atrakcji dla dzieci. Jeśli bowiem one będą się nudzić, pozostali członkowie wycieczki także mogą nie zaznać zbyt dużo spokoju.

Villa Hoff – miejsce na pięć gwiazdek

Determinującym czynnikiem w  przypadku organizacji takiego przedsięwzięcia jest oczywiście wiek dzieci. Zupełnie inaczej przygotowujemy wyjazd, gdy udajemy się na wakacje w towarzystwie niemowlaka, a inaczej wtedy, gdy podczas urlopu towarzyszy nam para kilkulatków czy nawet kilkunastolatków. W pierwszym z tych przypadków będziemy szukać głównie odpowiedniej infrastruktury, wygody i stosownego sprzętu, w pozostałych skupimy uwagę przede wszystkim na okolicy, warunkach zewnętrznych oraz pobliskich atrakcjach.

Nam we wszystkich tych przypadkach przyświeca jeden cel: chcemy stworzyć naszym gościom komfortowe warunki, dzięki którym faktycznie odpoczną i będą mogli cieszyć się czasem wolnym od codziennych obowiązków. Z dumą możemy zatem ogłosić, że Villa Hoff Wellness & SPA z roku na rok wyróżniana jest prestiżowym certyfikatem oraz najwyższą oceną (5 gwiazdek) w konkursie „Hotel Przyjazny Rodzinie”, organizowanym przez portal hotele.net. Przyznawany regularnie tytuł nie tylko nas cieszy, ale też zobowiązuje do tego, aby gwarantować naszym gościom możliwie najlepsze warunki do wypoczynku.

Wakacje z najmłodszymi

Zapraszając do Villa Hoff Wellness & SPA, z radością możemy powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na gości w dowolnym wieku. Jeśli zdecydują się Państwo przyjechać do Trzęsacza z bardzo małymi dziećmi, chętnie dostarczymy niezbędny sprzęt i stworzymy warunki, w których pociecha będzie miała zapewnione wszystko, czego tylko mogłaby potrzebować.

Na życzenie rodziców udostępniamy między innymi łóżeczka dla niemowląt, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik, zabezpieczenia do szafek i kontaktów oraz elektroniczną nianię. W łazience znajduje się natomiast wanienka kąpielowa, antypoślizgowy stopień pod umywalkę, dodatkowe ręczniki i inne niezbędne akcesoria, które pomagają zadbać o higienę najmłodszego członka rodziny.

Coś dla starszych

Nasza oferta nie kończy się oczywiście na niemowlakach i o starsze dzieci dbamy równie pieczołowicie. Piękne oraz bezpieczne tereny do zabawy, możliwość wypożyczania książeczek do czytania czy gier rodzinnych – to tylko przykładowe propozycje atrakcji, jakimi chętnie dzielimy się z naszymi młodymi gośćmi. Niewątpliwym atutem jest też naturalnie bliskość plaży i morza. Nie da się ukryć, że to właśnie ta przestrzeń stanowi dla dzieci największe pole do zabawy, a znakomite usytuowanie naszego obiektu umożliwia im swobodne korzystanie z tych wspaniałych okoliczności.

Villa Hoff – Twoje miejsce na idealne wakacje z dziećmi

Udany wakacyjny wyjazd w gronie najbliższych to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jaka spotyka nas w trakcie całego roku. Ważne, aby ten czas był spędzony beztrosko, radośnie i w komfortowych warunkach. Jeśli więc szukacie idealnego miejsca, które pozwoli Waszej rodzinie cieszyć się urokami niesamowitego urlopu, trafiliście pod właściwy adres. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć takie warunki, dzięki którym będzie to najlepszy z dotychczasowych wyjazdów.

Do zobaczenia w Trzęsaczu!