Aktualności

Kulisy hotelowej restauracji – jak opracować przepis na sukces?

Żyjemy w czasach, w których nie ma już miejsca na bylejakość. Jeśli ktoś nie przykłada należytej wagi do zapewniania klientom możliwie najwyższego standardu, niemal natychmiast zostaje wyprzedzony przez konkurencję, a jego pozycja na rynku błyskawicznie traci na wartości. Jak zatem wyróżnić się na tle innych i zainteresować odbiorców swoimi usługami? Dziś omówimy ten temat na przykładzie restauracji hotelowych. 

Restauracja wizytówką obiektu

Jeszcze jakiś czas temu znaczenie restauracji hotelowych nie miało tak dużej wartości, a one same często kojarzyły nam się jedynie z pewnego rodzaju dodatkiem. Goście mieli możliwość zjedzenia pożywnego śniadania czy wypicia wieczornego drinka, ale menu nie było przesadnie rozbudowane i skłaniało się raczej ku minimalizmowi. Wraz z biegiem lat, sytuacja ta uległa jednak diametralnej zmianie. Właściciele zdali sobie sprawę, że restauracja hotelowa może być nie tylko dodatkiem, ale wręcz stanowić wizytówkę danego obiektu i przyciągać w swoje progi także gości z zewnątrz. Od tamtego czasu rozpoczął się pewnego rodzaju wyścig. Wyścig jakości

Dbałość o efektowny i niebanalny wystrój, coraz bardziej rozbudowane menu, znakomita obsługa kelnerska czy zatrudnianie wysokiej klasy szefów kuchni – to tyle niektóre elementy, z jakich zaczęto korzystać, aby wyróżnić się na tle konkurencji. I tak to powinno wyglądać, ponieważ zainteresowanie klientów należy zdobywać właśnie poprzez oferowanie jak najwyższej jakości. Takie zasady przyświecają nam w Villa Hoff w Trzęsaczu, w ten sposób chcemy codziennie dbać o komfort i zadowolenie naszych gości.

Sekrety szefa kuchni

Tworząc restaurację, przyświecała nam jedna myśl: sprawienie, aby była ona wyjątkowa. To właśnie dlatego skompletowaliśmy zgraną i kompetentną załogę, której ze spokojem możemy powierzyć tę sferę naszej działalności. Sympatyczni, uśmiechnięci i profesjonalni kelnerzy dbają o należyty poziom obsługi, za doznania kulinarne odpowiada natomiast nasz szef kuchni, czyli główna postać restauracji

Tę zaszczytną i odpowiedzialną funkcję w Villa Hoff w Trzęsaczu pełni Jacek Sawinda, wysokiej klasy specjalista, absolwent szkół kierunkowych, uczestnik wielu prestiżowych kursów i warsztatów kulinarnych. To właśnie on stworzył własne menu a’la carte oraz wprowadził do naszej oferty dania typowo Wellness, aby dopasować je do charakteru obiektu.

Villa Hoff –  otwórz się na nowe smaki

Z wielką przyjemnością zapraszamy zatem Państwa w nasze gościnne progi, abyście samodzielnie mogli przekonać się o tym, ile satysfakcji może przynieść wizyta w wartościowej restauracji hotelowej. Przyjemny wystrój, profesjonalna obsługa oraz przede wszystkim walory kulinarne, które zapewniamy poprzez używanie świeżych, jakościowych produktów i pomysłowość naszego znakomitego szefa kuchni. To właśnie między innymi te czynniki powinny sprawić, że spędzenie tego czasu w naszym obiekcie okaże się prawdziwą przyjemnością

Zapraszamy zatem serdecznie do skorzystania z propozycji i do zobaczenia w Trzęsaczu!

Wartość obsługi hotelowej – jak osiągnąć najwyższy poziom?

Nie jest tajemnicą, że realia dzisiejszego rynku nie pozostawiają przestrzeni na bylejakość. Konkurujące ze sobą obiekty prześcigają się w zapewnianiu klientom kolejnych udogodnień, a kto nie stosuje się do tych reguł, w zasadzie momentalnie traci szansę na ugruntowanie mocnej pozycji w branży. Jednym z kluczowych obszarów wspomnianej walki o klienta jest kwestia obsługi hotelowej. Czym powinna się charakteryzować i w jaki sposób może przełożyć się ona na sukces właściciela obiektu? Tego dowiecie się z poniższego tekstu. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Nowoczesna wizytówka obiektu

Jeśli zadamy sobie pytanie, na co zwracamy szczególną uwagę podczas pobytu w różnego rodzaju ośrodkach wypoczynkowych, to właśnie obsługa – obok dostępnej infrastruktury czy lokalizacji – będzie prawdopodobnie jednym z głównych kryteriów, jakie weźmiemy pod uwagę podczas oceny. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie ten aspekt stał się w dzisiejszych czasach swoistą wizytówką poszczególnych obiektów i to dzięki niemu można wyróżnić się na tle konkurencji.

Jaka w takim razie powinna być idealna obsługa hotelowa? Przede wszystkim profesjonalna, pomocna oraz uprzejma. Odpowiednie nastawienie pracowników względem gości hotelowych jest tym, co wpływa na zadowolenie klientów ze świadczonych usług i zwiększa szansę, że w przyszłości zdecydują się oni odwiedzić dany obiekt ponownie.

Jeżeli spotkamy się w takiej sytuacji z osobą, która jest życzliwa, z uśmiechem odpowiada na nasze pytania i chętnie pomaga rozwiązać potencjalny problem, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że pozytywne wrażenie zostanie w nas jeszcze na długo po zakończeniu tego kontaktu.

Ważne jest również to, aby pamiętać, że opisane powyżej zasady dotyczą wszystkich członków personelu i od tej reguły nie powinno się stosować żadnych wyjątków. Odpowiednie nastawienie względem gości będzie bowiem tak samo istotne zarówno w przypadku pracowników recepcji, ekipy sprzątającej czy zespołu restauracyjnego, dlatego tak ważne jest to, aby każdy z członków zespołu wyznawał tożsame wartości w tej kwestii.

Cechy obsługi na najwyższym poziomie

Jakie inne cechy wpływają na wysoką jakość profesjonalnie funkcjonującej obsługi? Między innymi umiejętność radzenia sobie z problemami. Choć te stosunkowo często powtarzają się w podobnej formie, to jednak każdy pracownik powinien potrafić dostosowywać odpowiednie rozwiązania do konkretnych okoliczności i skutecznie pokonywać pojawiające się na drodze trudności.

Nie można także zapominać o sumienności w wykonywaniu obowiązków oraz indywidualnym traktowaniu klientów, ponieważ każdy gość doceni sytuację, w której pracownik obiektu osobiście zaangażuje się w sprawę, udzieli spersonalizowanej odpowiedzi czy pomoże rozwiązać ewentualny kłopot.

Te wszystkie działania są niezwykle istotne, ponieważ to właśnie interakcje oraz bezpośredni kontakt z obsługą stanowią element, przez który klienci zapamiętują konkretne obiekty. A nie jest przecież tajemnicą, że w dzisiejszych czasach opinie oraz rekomendacje stały się kluczowym kryterium wyboru dla bardzo wielu z nas i stanowią tak naprawdę wartość, której nie można nie doceniać.

Villa Hoff – stawiamy na jakość

Zapraszając Państwa do Villa Hoff w Trzęsaczu gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniana przez nas obsługa świadczyła usługi na najwyższym możliwym poziomie. Nasz profesjonalny zespół pracownikówcharakteryzuje się nie tylko życzliwością, ale i kulturą oraz chęcią niesienia pomocy. Serdecznie zapraszamy zatem w nasze gościnne progi i zrobimy, co w naszej mocy, aby pobyt w Villa Hoff był wyjątkowo udany, a Państwo opuszczali nasz obiekt zadowoleni oraz w pełni usatysfakcjonowani.

 

 

Villa Hoff – biznes i komfort

Spotkania firmowe oraz konferencje są naturalną częścią świata biznesu. Czasami organizujemy w ich ramach szkolenia dla pracowników czy narady kadry menadżerskiej, innym razem zapraszamy na rozmowy kluczowych klientów. We wszystkich tych przypadkach musimy zapewnić uczestnikom odpowiednią infrastrukturę oraz wysoki standard.

Znalezienie właściwej lokalizacji na takie spotkanie nie zawsze jest rzeczą łatwą. Tym bardziej należy więc docenić sytuację, gdy wszystkie nasze potrzeby jesteśmy w stanie zrealizować w obrębie jednego miejsca. I dokładnie z takim przypadkiem mamy do czynienia tym razem.

Villa Hoff w Trzęsaczu – wygoda dla biznesu

W Villa Hoff oddajemy w Państwa ręce między innymi znakomicie wyposażoną salę konferencyjną, która idealnie sprawdzi się w przypadku spotkań firmowych do pięćdziesięciu osób. Komfortowe i klimatyzowane pomieszczenie znajduje się na I piętrze naszego obiektu. Ma dostęp do światła dziennego, ale – co szczególnie ważne przy tym charakterze spotkań – istnieje także możliwość jego pełnego zaciemnienia, dzięki czemu przygotowane prezentacje są znakomicie widoczne.

Naszym Gościom udostępniamy także całe wyposażenie sali konferencyjnej, w tym między innymi ekran projekcyjny, flipchart, projektor multimedialny, telewizor, zestaw DVD oraz odtwarzacz CD. Oferujemy też kilka sprawdzonych schematów ułożenia sali, a także służymy doświadczeniem, radą i podpowiedzią podczas samej organizacji imprezy.

Kompleksowy catering

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że część biznesowa stanowi podstawę tego typu spotkań, ale nie jest jedynym liczącym się elementem. Niezwykle ważne jest bowiem również to, aby zapewnić uczestnikom wyżywienie na odpowiednio wysokim poziomie.

Nasza propozycja w zakresie cateringu zaczyna się już od organizacji przerwy kawowej, podczas której będą serwowane między innymi ciastka, woda, kawa czy herbata. Istnieje też oczywiście możliwość rozbudowania tego wariantu o owoce, soki, przekąski czy nawet domowe wypieki. Wszystko jest sprawą indywidualnego porozumieniaz Gośćmi, a my dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani zakresem świadczonych przez nas usług.

Oprócz wspomnianej przerwy kawowej, jesteśmy również w stanie zaproponować między innymi lunche oraz kolacje. Może się to odbyć zarówno w formie serwowanej do stołu (zupa, danie główne, deser), jak i bufetowej (dla grup powyżej dwudziestu osób). W grę jak najbardziej wchodzi także organizacja kolacji grillowej czy eleganckiego bankietu.

Niezapomniane atrakcje

Omówiliśmy już część biznesową oraz kulinarną, czas więc zastanowić się chwilę nad niebanalnymi atrakcjami. To właśnie one stanowią często integralny element tego typu spotkań i sprawiają, że pojawia się w nich mniejszy lub większy pierwiastek nieformalności. Villa Hoff w Trzęsaczu ma przyjemność zaoferować Państwu kilka bardzo ciekawych rozwiązań, które sprawią, że to konkretne spotkanie biznesowe zapadnie uczestnikom w pamięć i na długo utrwali w nich bardzo pozytywne wspomnienia.

Z uwagi na unikatowe warunki, którymi dysponujemy, możemy zaproponować naszym gościom między innymi relaks w SPA, wieczór tematyczny na basenie (z obsługą barmańską oraz hostessami) czy pokazy fajerwerków i przedstawień z ogniem. Z przyjemnością organizujemy także karaoke, tańce (zabawa przy muzyce mechanicznej z DJ lub zespołem coverowym), ogniska oraz flair show, czyli pokazy barmańskie na najwyższym poziomie.

Jeśli natomiast chcieliby Państwo, aby zrobiło się nieco bardziej sportowo, mamy przygotowany cały szereg pomysłów na ciekawe aktywności fizyczne. Nauka jazdy konnej, mecze piłki wodnej i zawody pływackie na basenie, ścianka wspinaczkowa, paintball, quady czy nauka gry w golfa na pobliskim polu – to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie możemy zaproponować.

Spotkanie biznesowe? Zadzwoń do nas

Jeśli szukacie Państwo ciszy oraz spokoju, niezbędnych do twórczego myślenia i umysłowej koncentracji, ale też przy okazji do komfortowego odpoczynku – trafiliście we właściwe miejsce. W Villa Hoff w Trzęsaczu zapewnimy odpowiednie warunki do organizacji spotkania biznesowego, zadbamy o catering i przygotujemy konkretne pomysły na atrakcje.

Udało nam się Państwa zainteresować? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem  91 387 55 00. Jesteśmy dostępni i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

 

 

 

Wypoczynek z dziećmi – na co zwrócić uwagę?

Wakacyjny wyjazd w towarzystwie dzieci jest niewątpliwie przyjemnością, okazją do relaksu i pomysłem na sympatycznie spędzony czas z dala od codziennej, domowej rzeczywistości. Każdy rodzic doskonale jednak zdaje sobie sprawę, że jeśli wyprawa ma mieć w sobie element odpoczynku dla wszystkich członków rodziny, należy w porę zaplanować solidny zestaw atrakcji dla dzieci. Jeśli bowiem one będą się nudzić, pozostali członkowie wycieczki także mogą nie zaznać zbyt dużo spokoju.

Villa Hoff – miejsce na pięć gwiazdek

Determinującym czynnikiem w  przypadku organizacji takiego przedsięwzięcia jest oczywiście wiek dzieci. Zupełnie inaczej przygotowujemy wyjazd, gdy udajemy się na wakacje w towarzystwie niemowlaka, a inaczej wtedy, gdy podczas urlopu towarzyszy nam para kilkulatków czy nawet kilkunastolatków. W pierwszym z tych przypadków będziemy szukać głównie odpowiedniej infrastruktury, wygody i stosownego sprzętu, w pozostałych skupimy uwagę przede wszystkim na okolicy, warunkach zewnętrznych oraz pobliskich atrakcjach.

Nam we wszystkich tych przypadkach przyświeca jeden cel: chcemy stworzyć naszym gościom komfortowe warunki, dzięki którym faktycznie odpoczną i będą mogli cieszyć się czasem wolnym od codziennych obowiązków. Z dumą możemy zatem ogłosić, że Villa Hoff Wellness & SPA z roku na rok wyróżniana jest prestiżowym certyfikatem oraz najwyższą oceną (5 gwiazdek) w konkursie „Hotel Przyjazny Rodzinie”, organizowanym przez portal hotele.net. Przyznawany regularnie tytuł nie tylko nas cieszy, ale też zobowiązuje do tego, aby gwarantować naszym gościom możliwie najlepsze warunki do wypoczynku.

Wakacje z najmłodszymi

Zapraszając do Villa Hoff Wellness & SPA, z radością możemy powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na gości w dowolnym wieku. Jeśli zdecydują się Państwo przyjechać do Trzęsacza z bardzo małymi dziećmi, chętnie dostarczymy niezbędny sprzęt i stworzymy warunki, w których pociecha będzie miała zapewnione wszystko, czego tylko mogłaby potrzebować.

Na życzenie rodziców udostępniamy między innymi łóżeczka dla niemowląt, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik, zabezpieczenia do szafek i kontaktów oraz elektroniczną nianię. W łazience znajduje się natomiast wanienka kąpielowa, antypoślizgowy stopień pod umywalkę, dodatkowe ręczniki i inne niezbędne akcesoria, które pomagają zadbać o higienę najmłodszego członka rodziny.

Coś dla starszych

Nasza oferta nie kończy się oczywiście na niemowlakach i o starsze dzieci dbamy równie pieczołowicie. Piękne oraz bezpieczne tereny do zabawy, możliwość wypożyczania książeczek do czytania czy gier rodzinnych – to tylko przykładowe propozycje atrakcji, jakimi chętnie dzielimy się z naszymi młodymi gośćmi. Niewątpliwym atutem jest też naturalnie bliskość plaży i morza. Nie da się ukryć, że to właśnie ta przestrzeń stanowi dla dzieci największe pole do zabawy, a znakomite usytuowanie naszego obiektu umożliwia im swobodne korzystanie z tych wspaniałych okoliczności.

Villa Hoff – Twoje miejsce na idealne wakacje z dziećmi

Udany wakacyjny wyjazd w gronie najbliższych to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jaka spotyka nas w trakcie całego roku. Ważne, aby ten czas był spędzony beztrosko, radośnie i w komfortowych warunkach. Jeśli więc szukacie idealnego miejsca, które pozwoli Waszej rodzinie cieszyć się urokami niesamowitego urlopu, trafiliście pod właściwy adres. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć takie warunki, dzięki którym będzie to najlepszy z dotychczasowych wyjazdów.

Do zobaczenia w Trzęsaczu!

 

Wakacje nad Bałtykiem – dlaczego warto?

Nie jest tajemnicą, że nie każdy kraj na świecie posiada luksus, jakim jest bezpośredni dostęp do morza. W Polsce mamy to szczęście, że jedną z granic naszego państwa wyznacza właśnie majestatyczny Bałtyk. Nic więc dziwnego, że w sezonie letnim bardzo liczna grupa mieszkańców kraju z uśmiechem migruje na północ, aby spędzić wakacje, ciesząc się urokami nadmorskich plaż,  ciągnących się wzdłuż malowniczego wybrzeża. Czy warto wykorzystać ten czas właśnie nad Bałtykiem? Zdecydowanie tak! Dlaczego? Już tłumaczymy.

Krok w stronę zdrowia

Przekonywanie ewentualnie niezdecydowanych zacznijmy od powodu poniekąd praktycznego, czyli dbałości o zdrowie. Nie jest tajemnicą, że pobyt nad morzem słusznie kojarzy nam się z obecnym w powietrzu jodem, a ten z kolei jest pierwiastkiem, który bardzo pozytywnie wpływa na codzienne funkcjonowanie organizmu. Jego największym źródłem jest właśnie woda morska, a to w zasadzie w całości wyczerpuje temat zasadności spędzania urlopu zdrowotnego właśnie w tych rejonach Polski. Jeśli więc chcemy połączyć przyjemny, wakacyjny wypoczynek z poprawą kondycji zdrowotnej, wyjazd nad Bałtyk okaże się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”.

Krok w stronę wypoczynku

Pomówiliśmy o zdrowiu, przejdźmy teraz o wypoczynku. Beztroskie plażowanie, lekka nadmorska bryza, piękne słońce i orzeźwiające kąpiele w chłodnej wodzie podczas upału – czy to nie brzmi jak bajka? Brzmi i dlatego prawda jest taka, że równie bajkowo mogą wyglądać wakacje spędzone nad Bałtykiem. To miejsce, w którym możemy cieszyć się ciszą i spokojem, obcować z przyrodą oraz relaksować się na łonie natury. Unikalne okoliczności pozwalają odpocząć od gonitwy życia codziennego i umożliwiają pełne naładowanie wewnętrznych baterii. A przecież głównie do tego służą wakacyjne wyjazdy, prawda?

Krok w stronę zabawy

Polskie wybrzeże oferuje też coś specjalnego dla wszystkich tych, którzy szukają wakacyjnych atrakcji. Liczba dostępnych możliwości rośnie z roku na rok, a wczasowicze naprawdę mają w czym wybierać. Wypożyczalnie sprzętu wodnego, boiska, pola golfowe, dyskoteki, piękne trasy rowerowe czy korty tenisowe to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie oferuje aktualnie nadmorska okolica. Niezależnie więc od tego, na jaką zabawę się nastawisz podczas wakacji, z całą pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Krok w stronę Villa Hoff

Mając na uwadze wszystko, co zostało opisane powyżej, serdecznie zapraszamy Państwa do Villa Hoff w Trzęsaczu. Nasz przepięknie położony, komfortowo wyposażony obiekt będzie idealnym miejscem pobytu podczas nadmorskich wakacji. Unikatowe usytuowanie (zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży) sprawia, że możemy zaoferować coś, czego nie znajdą Państwo w bardzo wielu innych lokalizacjach. Samo miejsce jest natomiast znakomite zarówno dla tych, którzy podróżują w pojedynkę lub parami, jak i dla tych, którzy wybierają się na wypoczynek z całą rodziną. Gwarantujemy Państwu wysoki standard, świetną obsługę i wspaniałe warunki, które pozwolą w pełni cieszyć się nadmorskimi wakacjami.

Jeśli więc rozważacie urlop nad cudownym Bałtykiem, koniecznie zapoznajcie się z propozycją Villa Hoff w Trzęsaczu, a my obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ten wyjazd okazał się absolutnie niezapomniany. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, pozostajemy do dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 91 387 55 00.

 

Bon turystyczny

Z przyjemnością informujemy, że w Villa Hoff realizujemy bon turystyczny.

Uroki Trzęsacza – przedstawiamy naszą okolicę

W dzisiejszym artykule postanowiliśmy przybliżyć Wam nieco naszą okolicę i opowiedzieć o największych zaletach malowniczo położonego Trzęsacza. Jakie jest pierwsze skojarzenie, gdy spotykamy się z tą nazwą? U większości z nas oczywiście przed oczami natychmiast pojawia się obraz słynnych kościelnych ruin, które stały się swoistą wizytówką tej pięknej miejscowości. Znacie historię tej budowli? Pewnie nie wszyscy, dlatego zacznijmy właśnie od tego.

Legenda gniewu Posejdona

Szacuje się, że ten gotycki kościół został wybudowany na przełomie XIV i XV wieku. Co ciekawe, w tamtym czasie jego odległość od morza wynosiła niemal dwa kilometry. Przez kolejne lata linia brzegowa sukcesywnie przesuwała się jednak w jego kierunku i w 1901 roku była już na tyle blisko, że zawaliła się pierwsza część kościoła. Dopiero sto lat później (2001-2002) wykonano szereg prac, które zabezpieczyły obiekt przed sztormami. Do tego czasu z majestatycznej budowli pozostał już jednak wyłącznie fragment południowej ściany. Umiejscowione na klifie ruiny na stałe wpisały się natomiast w krajobraz Trzęsacza i są jedyną tego typu atrakcją turystyczną w Europie.

Historia historią, ale szkoda byłoby nie wspomnieć również o pięknej legendzie, która towarzyszy kościołowi. Mówi się, że wydarzenia te miały miejsce w zamierzchłych czasach, a wszystko zaczęło się w momencie, gdy rybacy złapali podczas połowu syrenę, córkę Posejdona. Miejscowy ksiądz nakazywał wszystkich chrzcić, więc i w tym przypadku nie można było zrobić wyjątku. Syrenę zabrano na ląd, ochrzczono i zamknięto w kościele. Szybko okazało się, że nie może ona jednak żyć tak długo bez wody i nieszczęśnica zmarła już pierwszej nocy. Ciało pochowano na przykościelnym cmentarzu, co wzbudziło gniew potężnego Posejdona. Ten ruszył morze i oznajmił, że będzie zabierał ląd tak długo, aż jego córka nareszcie powróci do domu. Przez kolejne lata silne fale ustawicznie uderzały o brzeg, a od trzęsącej się pod ich naporem ziemi dano miejscowości nazwę Trzęsacz.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Ci, którym wydaje się, że pozostałości po gotyckiej budowli to jedyna godna uwagi rzecz w tej miejscowości, są jednak w bardzo dużym błędzie. Bliskość natury, piękna i szeroka plaża oraz zapierające dech w piersi widoki, to tylko część malowniczego krajobrazu tej okolicy. Ważnym aspektem jej codziennego funkcjonowania jest również sport. Nie jest bowiem tajemnicą, że aktywny wypoczynek pozytywnie wpływa na samopoczucie, więc w Trzęsaczu bardzo mocno wzięto sobie do serca powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Gmina Rewal oferuje odwiedzającym bardzo wiele możliwości na interesujące spędzenie czasu. Dość powiedzieć, że na jej terenie jest łącznie aż pięćdziesiąt kilometrów tras rowerowych, które umożliwiają zwiedzenie i zobaczenie tej części Polski z zupełnie innej perspektywy. W odległości zaledwie dwóch i pół kilometra od Villa Hoff w Trzęsaczu znajduje się natomiast nowoczesna hala widowiskowo-sportowa, do której przynależą między innymi siłownia, korty tenisowe oraz kompleks boisk do uprawiania takich sportów jak siatkówka, koszykówka czy piłka nożna.

Skoro mówimy o sporcie, to nie można pominąć jeszcze jednej dyscypliny, która na stałe wpisała się już w okoliczny krajobraz. Ukształtowanie terenu, atrakcyjne widoki i doskonałe warunki, jakie oferuje Trzęsacz, stanowią bowiem prawdziwy raj dla paralotniarzy. Miłośnicy tej aktywności fizycznej ukochali sobie to miejsce i dlatego podczas nadmorskich spacerów bardzo często można dostrzec ich sylwetki, majestatycznie unoszące się nad horyzontem.

Villa Hoff – perła Trzęsacza

Wybór Trzęsacza na miejsce wymarzonego wypoczynku, z całą pewnością będzie wyborem trafionym. Ta urokliwa miejscowość rozkochuje w sobie kolejnych turystów, którzy przy następnych okazjach chętnie wracają i ponownie cieszą się jej atutami. Tuż przy linii morza znajduje się natomiast Villa Hoff, usytuowany na malowniczym klifie obiekt wypoczynkowy, w którym można obcować z piękną przyrodą, ciesząc się jednocześnie ciszą, spokojem i pełnym komfortem.

Jeśli więc szukacie miejsca na wymarzony urlop, trafiliście pod właściwy adres. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy pod numerem telefonu +48 (91) 387 55 00.

Do zobaczenia w Trzęsaczu!

Recepta na bezpieczne wakacje

26 czerwca to ważna data w kalendarzu, ponieważ właśnie tego dnia oficjalnie kończy się rok szkolny, a uczniowie rozpoczynają zasłużone wakacje, na które czekali miesiącami. Tym razem, z uwagi na niecodzienne okoliczności, czas letniego odpoczynku będzie jednak znacząco odbiegał od tego, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić przez lata.

Kłopoty branży turystycznej

Wszystkiemu winna jest oczywiście sytuacja epidemiczna, która odcisnęła wyraźne piętno niemal w każdej sferze naszego codziennego funkcjonowania. I choć kraje całego świata bez chwili wytchnienia walczą z pandemią, stało się jasne, że z niektórymi ograniczeniami przyjdzie nam żyć jeszcze przez jakiś czas. Nie da się też ukryć, że jedną z dziedzin, które wyjątkowo dotkliwie ucierpiały przez rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, jest właśnie turystyka.

Brak możliwości swobodnego podróżowania między krajami czy ograniczenia w działalności linii lotniczych to dopiero wierzchołek góry lodowej problemów, z jakimi zmaga się obecnie ta branża. Mając na uwadze sytuację, Polacy siłą rzeczy będą więc w znacznej większości spędzać urlopy na terenie naszego kraju. Jak jednak znaleźć właściwe miejsce, które nie tylko zagwarantuje nam należyte bezpieczeństwo, ale będzie też posiadało odpowiednie warunki, umożliwiające zaznanie komfortowego wypoczynku? Już odpowiadamy.

Domki Villa Hoff Resort – miejsce na idealne wakacje

Wytyczne podczas walki z epidemią są jasne: zachowywać dystans społeczny, unikać dużych skupisk i możliwie ograniczać kontakt międzyludzki. Mając na uwadze powyższe, warto się dwa razy zastanowić zanim wykupimy wczasy w dużym i zatłoczonym hotelu, gdzie niemal w każdej chwili dzielimy przestrzeń z innymi urlopowiczami z przeróżnych części kraju.

Jeśli więc zależy nam na bezpieczeństwie oraz wygodzie, strzałem w przysłowiową „dziesiątkę” będą niezależne domki, które pozwolą utrzymać odpowiedni dystans i sprawią, że w komfortowych warunkach odpoczniemy na łonie natury. Proponowana przez nas oferta jest więc precyzyjną odpowiedzią na wymagania, jakie stawia przed nami aktualna rzeczywistość. Szukasz prawdziwego relaksu i chciałbyś zregenerować baterie w przyjaznych okolicznościach przyrody? Trafiłeś pod właściwy adres, a Domki Villa Hoff Resort zostały stworzone właśnie z myślą o Tobie.

Komfort i odpoczynek

Oddajemy w Państwa ręce kompleks luksusowych domków o indywidualnej powierzchni 70 metrów kwadratowych. W każdym z nich znaleźć można między innymi wygodne kanapy i łóżka, telewizory, darmową sieć Wi-Fi, zadbaną łazienkę z prysznicem czy świetnie wyposażony aneks kuchenny (m.in. w duży, rodzinny stół, kuchenkę mikrofalową, płytę indukcyjną, czajnik, toster, lodówkę oraz zmywarkę).

Do proponowanych przez nas domków należą także prywatne, zadaszone tarasy, na których znajduje się zestaw mebli ogrodowych, umożliwiający relaks i komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. Do każdego obiektu jest też naturalnie przypisane dozorowane miejsce parkingowe. Sam ośrodek jest usytuowany w pięknej części malowniczego Trzęsacza i gwarantuje spokój, ciszę oraz idealne warunki do spędzenia wymarzonego, wakacyjnego urlopu. Domki znajdują się na klifie, w odległości zaledwie 30 metrów w linii prostej od morza. W obrębie ośrodka mieści się także plac zabaw i boisko do siatkówki plażowej, więc miłośnicy aktywnego wypoczynku również z pewnością odszukają coś odpowiedniego dla siebie.

Zastanawiałeś się, jak połączyć bezpieczeństwo oraz wygodę podczas tegorocznych wakacji? Już nie musisz. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszej propozycji. Wszelkich dodatkowych informacji z przyjemnością udzielimy pod numerem telefonu +48 (91) 387 55 00.
Do zobaczenia w Trzęsaczu!

Zasady funkcjonowania Villa Hoff w trakcie epidemii Covid-19 w Polsce

Ponieważ kwestie związane z Państwa komfortem i bezpieczeństwem, a także naszych pracowników zawsze stanowiły dla nas priorytet, wdrożyliśmy rozwiązania i procedury, które obejmują:

  • umieszczenie przed wejściem informacji o maksymalnej liczbie Gości mogących przebywać w obiekcie
  • umieszczenie w kluczowych miejscach w obiekcie dozowników z płynem do dezynfekcji rąk dostępnych dla Gości wraz z instrukcją prawidłowej dezynfekcji rąk, a także instrukcji mycia rąk w pomieszczeniach sanitarnohigienicznych
  • zachowanie przepisowego odstępu między Gośćmi i pracownikami w recepcji oraz miejscach ogólnodostępnych
  • w miarę możliwości rezygnację z opłat gotówkowych
  • sprzątanie pokoi i pomieszczeń ogólnodostępnych z zastosowaniem profesjonalnych środków dezynfekujących
  • zapewnienie Państwu możliwości zakupu maseczek ochronnych w recepcji
  • pozostałe regulacje co do których jesteśmy zobligowani przepisami prawa

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji
czy środków ostrożności, prosimy o kontakt z recepcją:

T: +48 91 387 55 00  |  M: info@villahoff.pl

Zostań w domu i zaplanuj wakacje z Villa Hoff

Szanowni Goście,

dajemy Wam możliwość zaplanowania swojego wypoczynku bez wychodzenia z domu!

Zamówcie wybrany voucher kwotowy w specjalnej cenie:

  • bronze o wartości 250 PLN kupisz już za 200 PLN
  • silver o wartości 650 PLN kupisz już za 500 PLN
  • gold o wartości 1000 PLN kupisz już za 750 PLN

Do każdego vouchera dodajemy GRATIS masaż twarzy lub peeling.

Voucher można zrealizować aż do 25.06.2021!

Skontaktuj się z nami i zaplanuj swój kolejny wypoczynek nad morzem:

T: +48 91 387 55 00  |  M: info@villahoff.pl

 

 

Autorskie zabiegi w Club Spa 

Czerwone wino

zabieg na twarz odmładzająco – ujędrniający 

Rytuał czerwony

Aromatyczny peeling całego ciała połączony z masażem relaksacyjnym

Wiosenne drinki w barze 

Wykwintne menu w restauracji

Przystawka

Sałatka z pieczonego batata z awokado i łososiem wędzonym

Danie główne

Roladki z polędwicy wołowej z panierowanym porem i puree z kalafiora

Deser

Ciasto brownie z migdałami

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Szanowni Goście,

jest nam miło poinformować, iż po raz kolejny bierzemy udział w akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która w tym roku odbywa się w dniach 20-22 marca 2020 r.

Ze względu na dużą liczbę rezerwacji w tym terminie, naszą promocję proponujemy Państwu tydzień wcześniej tj. 13-15.03.2020 r. W tych dniach nocleg ze śniadaniem w pokoju typu Standard dla 2 os. to koszt jedynie 199 zł / doba (dopłata do pokoju Lux wynosi 30zł, do Apartamentu 100zł), a opcjonalna obiadokolacja to koszt 35zł / osoba!

Szczegółowych informacji udzieli Państwu recepcja Villa Hoff:

T: +48 91 387 55 00  |  M: info@villahoff.pl

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany weekend we dwoje, romantyczną kolację w blasku świec z lampką szampana oraz czekoladowy rytuał w Club Spa.

Czekoladowy rytuał

na ciało połączony z aromatycznym  peelingiem i masażem relaksacyjnym  oraz słodka niespodzianka w barze

– 190 PLN –

Kolacja romantyczna

dla dwóch osób w blasku świec z lampką szampana

– 150 PLN –

Zrób prezent ukochanej osobie i zamów w formie vouchera

-> kliknij tutaj <-

 

Ferie Zimowe

Od 13.01.2020 zapraszamy na specjalnie przygotowany
pakiet pobytowy z mńostwem atrakcji dla każdego!

W programie m.in.:

warsztaty kulinarne, barmańskie, spa, zabawy z animatorką,
ogniska, wieczorne seanse bajkowe.

Do tego pierwsze dziecko do lat 12 gościmy bezpłatnie!

Zapraszamy!

-> Zobacz program pobytu <-

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia,
to właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Szczęśliwego Nowego Roku
życzy
Zespół Villa Hoff

Black week w Villa Hoff

Rozpoczynamy Black Week w Villa Hoff!

W dniach 25.11-02.12.2019 zarezerwuj pobyt w grudniu i styczniu do ferii w tygodniu tj. poniedziałek-piątek (z wyłączeniem świąt i sylwestra) od 120zł/osoba/doba ze śniadaniem i nieograniczonym dostępem do centrum rekreacyjnego (basen, sauny, jacuzzi).

Dokonaj rezerwacji tutaj:

https://booking.profitroom.com/pl/villahoffwellnessspa?currency=PLN

 

Dyniowy listopad w Club Spa

Serdecznie zapraszamy do Clubu Spa – przez cały listopad polecamy odżywczy zabieg dyniowy!

Wskazania:                                        Efekty:
– skóra dojrzała –                              – anti-age i silna regeneracja –
– szara i odwodniona –                    – łagodzi i rozjaśnia przebarwienia –
– wymagająca odżywienia –            – działa złuszczająco i przeciwzapalnie –

Regenerujący peeling enzymatyczny, w którym działanie zawdzięczamy enzymowi z dyni. Ma on działanie cudownie rozjaśniające i wygładzające. Zawiera wiele składników, w tym pochodnych witaminy A. Regeneruje komórki skóry i zwalcza wolne rodniki.

DLA KAŻDEGO TYPU SKÓRY

Halloweenowe Menu w naszej restauracji

Serdecznie zapraszamy do spróbowania dań ze specjalnego Halloweenowego Menu w naszej restauracji!

W rolach głównych m.in. jagnięcina, borowiki, buraki, muffinki, pomarańcza oraz oczywiście dynie.

Strasznego…. Smacznego!

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Szanowni Goście,

jest nam miło poinformować, iż po raz kolejny bierzemy udział w akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która w tym roku odbywa się w dniach 22-24 listopada 2019 r.

Ze względu na dużą liczbę rezerwacji w tym terminie, naszą promocję proponujemy Państwu tydzień później tj. 29.11-01.12.2019 r. W tych dniach nocleg ze śniadaniem w pokoju typu Standard dla 2 os. to koszt jedynie 199 zł / doba (dopłata do pokoju Lux wynosi 30zł, do Apartamentu 100zł), a opcjonalna obiadokolacja to koszt 35zł / osoba!

Szczegółowych informacji udzieli Państwu recepcja Villa Hoff:

T: +48 91 387 55 00  |  M: info@villahoff.pl