Villa Hoff Wellness & SPA, Trzęsacz

Z rodziną najlepiej… w Trzęsaczu! Return to list

Z rodziną najlepiej… w Trzęsaczu!
02 Jul 2021

Wszyscy pewnie znamy popularne powiedzenie, że „z rodziną najlepiej na zdjęciu”. My jednak zamierzamy nieco podważyć tę teorię i przekonać naszych czytelników, że można do sprawy podejść w zupełnie odmienny sposób. A jeśli już ma to być faktycznie zdjęcie, to niech zostanie zrobione w odpowiednim miejscu i właściwych okolicznościach.

Rodzinne wakacje

Wielu z nas bywa zmęczonych. Wymagająca praca i obowiązki domowe potrafią solidnie dać się we znaki, a my łapiemy się na tym, że na wiele rzeczy zwyczajnie brakuje nam czasu. Wizja dłuższego odpoczynku pozostaje jedynie w sferze marzeń, a gonitwa za codziennością odbiera siły, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Co warto zrobić, aby przezwyciężyć te trudne okoliczności i zregenerować przepracowany umysł oraz zmęczony organizm? Odpocząć i złapać trochę dystansu. Najlepiej dokładnie takiego dystansu, jaki dzieli miejsce naszego zamieszkania od malowniczego Trzęsacza!

Villa Hoff w Trzęsaczu to nadmorski obiekt, który stanowi odpowiedź na problemy, które opisaliśmy powyżej. Wyobraźcie sobie, że opuszczacie na jakiś czas swoją codzienność i przenosicie się do miejsca, w którym jest cicho i spokojnie. Do przestrzeni, w której nie trzeba się nigdzie spieszyć. Brzmi wspaniale, prawda? Co najważniejsze – jest to wizja całkowicie realna.

Villa Hoff w Trzęsaczu zaprasza

Luksusowa część hotelowa? Znakomita restauracja i bogato wyposażone SPA? A może komfortowe domki, w których można odciąć się od całego świata, pocieszyć otaczającą przyrodą i poobcować z naturą? Wszystko to znajdziecie w naszej ofercie. Co jeszcze przemawia za wybraniem tego konkretnego miejsca? Oczywiście jego fenomenalna lokalizacja

Villa Hoff to nowoczesny obiekt, który jest usytuowany tuż przy linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Od pięknej piaszczystej plaży naszych gości dzieli zaledwie kilkadziesiąt metrów, a to oznacza, że w okamgnieniu można znaleźć się w zupełnie innym świecie. Świecie, w którym istnieje tylko słońce, delikatna nadmorska bryza oraz kojący szum fal. To jak, zdołaliście już sobie wyobrazić, jak komfortowo wypoczywa się w takich warunkach?

Wakacje z rodziną

Jeśli zastanawialiście się, gdzie wybrać się na wakacje z rodziną, to właśnie trafiliście w przysłowiową „dziesiątkę”. Nasz wyjątkowy obiekt został dostosowany do wczasów familijnych, a proponowane udogodnienia doskonale sprawdzą się w przypadku dzieci o dowolnym wieku. Bogate zaplecze atrakcji, przemyślana infrastruktura, niezbędny sprzęt (dostosowany także do niemowląt) oraz idealna okolica sprawiają, że Villa Hoff w Trzęsaczu spełnia wszystkie wymogi, aby zagwarantować rodzinom perfekcyjne warunki do wypoczynku

Chcecie przekonać się o tym, jak udany może być wyjazd rodzinny? Znakomicie. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 516 195 516, gdzie z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. A co do tego zdania z początku tekstu… jeśli już faktycznie musimy trzymać się tego, że z rodziną najlepiej na zdjęciu, to niech to będzie zdjęcie z wakacji, spędzonych w Villi Hoff w Trzęsaczu. Wtedy będziemy spokojni, że wszystko jest na właściwym miejscu ????

Newsletter Zapisz się

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami hotelu
oraz otrzymaj 10% zniżki na pierwszy pobyt!

Instagram @villahoff
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close