Villa Hoff Wellness & SPA, Trzęsacz

Firmowe spotkania integracyjne – dlaczego warto wyjechać z miasta? Return to list

Firmowe spotkania integracyjne – dlaczego warto wyjechać z miasta?
10 Jun 2021

Wyjazdy integracyjne zdecydowanie zyskały ostatnimi czasy na popularności. Właściciele firm coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią w pracy jest atmosfera wśród załogi, więc dbają o to, aby stworzyć korzystne warunki do jej właściwej pielęgnacji. A nie da się ukryć, że jeśli chodzi o budowę pozytywnej atmosfery, to udany i dobrze zaplanowany wyjazd integracyjny może okazać się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”.

Po pierwsze ludzie

Żyjemy obecnie w czasach olbrzymiej konkurencji rynkowej. Rywalizujące ze sobą firmy niemal dzień w dzień prześcigają się wudoskonalaniu ofert, a jakość ich usług oraz produktów bardzo często stoi na tym samym, bardzo wysokim poziomie. A skoro nie można znacząco przebić konkurencji samą ofertą, to w jaki sposób najlepiej wyróżnić się na jej tle? Odpowiedź jest prosta: ludźmi

To właśnie czynnik ludzki jest tym, który w dzisiejszych czasach może decydować o ewentualnym sukcesie firmy. Jeśli przedsiębiorstwo posiada zgraną i dobrze współpracującą załogę, jego efektywność rośnie, a to przekłada się pośrednio na późniejszą satysfakcję klientów. Zmotywowani, szczęśliwi i uczciwi pracownicy usprawniają procesy, a to wpływa na wydajność i koniec końców może okazać się kluczowym elementem w walce na trudnym oraz pełnym wymagań rynku.

Dlaczego warto wyjeżdżać?

Spotkania integracyjne przybierają często kształt pojedynczych imprez okolicznościowych czy choćby wspólnych wyjść na kolację w restauracji. Ta forma ma oczywiście bardzo dużo plusów, ale nie da się ukryć, że posiada również pewne ograniczenia – choćby te związane z długością trwania czy dostępnymi możliwościami aktywnego spędzania czasu. Krótko mówiąc: spotkania tego rodzaju mają swój określony charakter i nie mamy aż tak dużego wpływu na ich pełne dopasowanie do naszych potrzeb oraz pomysłów. Jeśli jednak rozważymy przykładowo weekendowy wyjazd poza miasto, sytuacja zaczyna wyglądać zupełnie inaczej.

Taka forma spotkania jeszcze bardziej scala ekipę i sprawia, że wspomniana integracja przenosi się na zupełnie inny poziom. Gry zespołowe z elementami team buildingu, wspólne zmagania sportowe czy choćby grupowe zabawy, oparte na konieczności współpracy z pozostałymi uczestnikami, to tylko wierzchołek góry pomysłów, jakie mogą się pojawić w takich okolicznościach. 

Ważne jest zatem, aby mieć odpowiedni pomysł, opracować plan działania, a następnie zachęcić grupę do aktywnego uczestnictwa w jego kolejnych etapach. Właściwe przygotowanie tego typu wyjazdu może scementować ekipę, która – po wspólnym uczestnictwie w wielu przeżyciach – staje się sobie zdecydowanie bliższa. To natomiast przekłada się bezpośrednio na wzrost poziomu zadowolenia z pracy, dobrą atmosferę, zwiększone zaufanie i koniec końców także lojalność pracowników. Z punktu widzenia zatrudnionego, nie ma bowiem wielu ważniejszych rzeczy niż właśnie to, aby czuć się ważną częścią zgranego zespołu.

Villa Hoff – idealne miejsce na wyjazd integracyjny

Skoro wiadomo już co warto zrobić, pozostaje jeszcze tylko wybór odpowiedniego miejscaVilla Hoff w Trzęsaczu stanowi precyzyjną odpowiedź na to zapotrzebowanie. Oferujemy Państwu zarówno wygodną i komfortową przestrzeń, jak i bardzo dużą liczbę interesujących atrakcji, jakie można zrealizować w naszej bezpośredniej okolicy. Do tego proponujemy jeszcze wspaniałą strefę regeneracji Wellnes & SPA, świetną obsługę, znakomitej jakości restaurację hotelową i nowoczesny obiekt, usytuowany tuż obok malowniczej plaży. Brzmi doskonale prawda?

Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać o możliwości organizacji wyjazdu integracyjnego na terenie naszego obiektu, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 512 090 533 lub za pomocą adresu mailowego marketing@villahoff.pl. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i opowiemy, dlaczego Villa Hoff w Trzęsaczu jest idealnym miejscemdo zaplanowania takiego wydarzenia.  

Newsletter Sign up!

Stay up to date with the hotel's news and offers

and receive a 5% discount on your first stay!

Instagram @villahoff
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close