Villa Hoff Wellness & SPA, Trzęsacz

Relaks i regeneracja, czyli największe zalety SPA Return to list

Relaks i regeneracja, czyli największe zalety SPA
10 Sep 2021

Co najczęściej skłania nas do tego, aby opuścić granice miasta i choć na chwilę uciec od trudów intensywnej codzienności? Oczywiście chęć oraz potrzeba wypoczynku. Niektórzy z nas szukają spokoju w malowniczych okolicznościach nad polskim morzem, inni z kolei chętnie wyjeżdżają do ośrodków SPA i cieszą się z możliwości błogiego relaksuVilla Hoff w Trzęsaczuwychodzi natomiast naprzeciw tym wszystkim oczekiwaniom i oferuje wyjątkowe połączenie obu tych koncepcji.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Mijają kolejne lata, a to stare jak świat powiedzenie ani trochę nie straciło na aktualności. Nie jest tajemnicą, że dbanie o sferę fizyczną przekłada się bezpośrednio na samopoczucie całego naszego organizmu oraz sprawia, że jesteśmy bardziej zadowoleni z życia i mamy więcej energii. A skoro z tą teorią zgadzają się wszyscy, to nie pozostaje nic innego, jak wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski i przejść do konkretnego działania

Villa Hoff w Trzęsaczu to nowoczesny i wspaniale usytuowany obiekt, który znajduje się tuż przy linii brzegowej Bałtyku. Ta wyjątkowa lokalizacja nie tylko gwarantuje naszym Gościom bliski kontakt z naturą, ale zapewnia również idealne warunki do spokojnego wypoczynku. W trosce o Państwa komfort, przygotowaliśmy też jednak dodatkową propozycję. To właśnie dlatego serdecznie zachęcamy do możliwości, jakie oferuje nasz profesjonalny kompleks SPA.

Centrum absolutnego relaksu

Odwiedzający nasz obiekt mają możliwość skorzystania z całego szeregu specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych. Proponujemy Państwu między innymi wyjątkowe masaże – zarówno w formie klasycznej czy orientalnej, jak i przykładowo te z wykorzystaniem gorących kamieni lub czekolady.

Nasze oferta obejmuje także peelingi, unikatową mezoterapię mikroigłową oraz autorskie rytuały, wykorzystujące niezwykłe właściwości bursztynu, który nie tylko pielęgnuje i odżywia skórę, ale bezpośrednio wpływa także na poprawę naszego zdrowia. 

Do dyspozycji Gości jest też naturalnie Centrum Rekreacyjne, na terenie którego znajduje się między innymi kryty basen, jacuzzi czy sauny fińska (sucha) i rzymska (parowa).

Villa Hoff w Trzęsaczu – oaza spokoju

Jeśli starannie zaplanowany wypoczynek ma spełnić swoje zadanie, musi odbywać się w odpowiednich warunkach. Te z przyjemnością zapewnimy Państwu my. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Villa Hoff w Trzęsaczu – wyjątkowego, zlokalizowanego tuż przy morzu obiektu, który zapewnia niezwykle rozbudowaną i bogatą ofertę Wellnes & SPA

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w sekcji „SPA” na naszej stronie internetowej i wybrania zabiegów pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych, które idealnie wpiszą się w Państwa oczekiwania. Jeśli natomiast pojawią się jakiekolwiek pytania, niezmiennie jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 (91) 387 55 00

Do zobaczenia w Trzęsaczu!

Newsletter Zapisz się

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami hotelu
oraz otrzymaj 10% zniżki na pierwszy pobyt!

Instagram @villahoff
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close