Villa Hoff Wellness & SPA, Trzęsacz

Villa Hoff zaprasza na weekend listopadowy Return to list

Villa Hoff zaprasza na weekend listopadowy
28 Oct 2021

Narodowe Święto Niepodległości to bez wątpienia bardzo ważny dzień dla każdego Polaka. W tym roku 11 listopada wypada w czwartek, a to oznacza, że świętować można w zasadzie przez cały długi weekend. W związku z tym faktem postanowiliśmy przygotować unikatową ofertę i zaprosić Państwa do naszego obiektu. Zachęcamy do zaznajomienia się z poniższą propozycją i mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy się w Trzęsaczu!

Wieczory przy kominku

Zamknijcie na chwilę oczy i wyobraźcie sobie następującą scenerię: długi listopadowy wieczór, kameralna villa, cisza, spokój i delikatnie słyszalny szum morskich fal. Dodajmy do tego jeszcze pyszne jedzenie, nastrojową muzykę, kieliszek dobrego wina oraz dźwięk trzeszczącego ognia w kominku. Brzmi nierealnie? Nieprawda. Dokładnie na taki zestaw mogą liczyć goście, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty specjalnej.

Przez tych kilka dni proponujemy Państwu zasłużony odpoczynek oraz pełen atrakcji pobyt w naszym wyjątkowym obiekcie. W planie ramowym uwzględniliśmy następujące pozycje:

Środa, 10 listopada: 

Dzień SPA z zabiegami Team Dr Joseph i Alqvimia. Podczas konsultacji oferujemy naszym gościom możliwość rezerwacji zabiegów ze specjalnym rabatem.

Czwartek, 11 listopada:

Świąteczna kolacja z okolicznościowym menu, zawierającym między innymi gęsinę oraz nasz wyrób flagowy, czyli niepowtarzalnego łososia jurajskiego.

Piątek, 12 listopada:

Wieczór przy winie, połączony z degustacją oraz fantastycznymi opowieściami o winie. W trakcie spotkania uczestnicy otrzymają możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów na wyroby z naszej piwniczki.

Sobota, 13 listopada:

Ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz rozgrzewającymi trunkami. 
 

Pobyt z dziećmi oraz dodatkowe atrakcje

Z oferty specjalnej można skorzystać w trakcie trwania długiego, listopadowego weekendu i przy pobycie obejmującym co najmniej dwie noce. Propozycja uwzględnia także ewentualny przyjazd z dwojgiem dzieci (do 12 lat) i w tym przypadku nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. Goście mają zapewnione śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu lub grilla. W przypadku skorzystania z oferty listopadowej, otrzymają Państwo w cenie także miejsce parkingowe na terenie naszego obiektu. 

Przedstawiony powyżej harmonogram atrakcji nie jest jednak wszystkim, co oferujemy w tym czasie osobom, które zdecydują się skorzystać z naszej gościny. Dla odwiedzających Villę Hoff w Trzęsaczu mamy także możliwość korzystania z basenu krytego, saun oraz jacuzzi, klubową salę z bilardem i piłkarzykami czy opcję wypożyczenia kijków do nordic walking. Niezmiennie polecamy też skorzystanie z oferty naszego hotelowego SPA, gdzie można się w pełni wypocząć i poznać nowy wymiar relaksu.

Villa Hoff – zapraszamy do Trzęsacza

Nasza unikatowa oferta (w cenie już od 116 zł na osobę za noc) stanowi precyzyjną odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie. Jeśli chcesz faktycznie odpocząć i spędzić długi, listopadowy weekend w niesamowicie komfortowych i klimatycznych warunkach, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj pobyt w Villa Hoff w Trzęsaczu i ciesz się relaksem, który pozwoli Ci naładować baterie na końcówkę roku. 

Więcej szczegółów, dotyczących oferty znajdziecie tutaj.W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia w Trzęsaczu!

Newsletter Sign up!

Stay up to date with the hotel's news and offers

and receive a 5% discount on your first stay!

Instagram @villahoff
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close