Villa Hoff Wellness & SPA, Trzęsacz

Villa Hoff znowu otwarta Return to list

Villa Hoff znowu otwarta
08 May 2021

8 maja to data, na którą z utęsknieniem czekali właściciele hoteli, pensjonatów i obiektów noclegowych. To właśnie tego dnia wspomniana branża została odmrożona i znów możliwe jest przyjmowanie gości. Z wielką przyjemnością zawiadamiamy więc, że nasze drzwi są już oficjalnie otwarte i serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości, jakie oferujemy.

Działalność w czasach epidemii

Światowa pandemia COVID-19 storpedowała gospodarkę i wywróciła do góry nogami życie każdego z nas. Branża hotelarskatakże musiała zmierzyć się z bolesnymi skutkami takiego stanu rzeczy, a wiele obiektów nie zdołało przetrwać przedłużającego się lockdownu i zostało zmuszonych do ogłoszenia zamknięcia. Villa Hoff w Trzęsaczu na szczęście nie należy do tego grona. Przetrwaliśmy trudny czas ograniczenia działalności i ze zdwojoną energią wracamy teraz, aby świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. 

Na razie będziemy mogli to robić w nieco ograniczonych warunkach, ponieważ – decyzją władz – obiekty hotelowe mogą być wypełnione jedynie w pięćdziesięciu procentach. Stosując się do tych wytycznych, oddajemy w Państwa ręce tę dostępną liczbę miejsc i serdecznie zapraszamy do odwiedzin w dogodnym terminie. 

Restauracja i SPA

Przyjmowanie gości stało się możliwe od 8 maja, ale na pełne korzystanie z możliwości, jakie oferuje Villa Hoff w Trzęsaczu trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Na ten moment wstrzymana pozostała działalność naszego profesjonalnego kompleksu SPA oraz restauracji, która może dostarczać posiłki jedynie do pokoi gości. 

Czekając na odblokowanie także tych sektorów działalności, zapewniamy jednak, że codziennie będziemy dokładać wszelkich starań, aby pobyt w naszych progach był dla wszystkich gości niezwykle udany i aby każdy zaznał w Villi Hoff spokoju, komfortu i odpoczynku, które w obecnych czasach są wartością wręcz nie do przecenienia. 

Po pierwsze: bezpieczeństwo

Najważniejsza informacja, jaką chcielibyśmy się jednak dzisiaj podzielić, jest taka, że w dalszym ciągu naszym głównym założeniem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa. To właśnie dlatego tak starannie dbamy o przygotowanie obiektu i przykładamy wagę do wszystkich elementów, wpływających na ochronę naszych gości. Działalność prowadziliśmy, prowadzimy i będziemy prowadzić z zachowaniem odpowiednich procedur oraz reżimu sanitarnego, więc wszyscy odwiedzający nasz obiekt mogą być spokojni, że zrobimy co w naszej mocy, aby pobyt ten był należycie dostosowany do panujących aktualnie warunków. 

Jeśli czujecie się Państwo, że przydałby się Wam odpoczynek od codziennego życiaVilla Hoff będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Znakomicie usytuowany obiekt (wyposażony także w komfortowe domki do wynajęcia) znajduje się kilkadziesiąt metrów od plaży oraz morza, gwarantuje spokój, ciszę i kontakt z przyrodą. Jeśli zgadzacie się z nami, że brzmi to jak idealne warunki do wypoczynku, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 516 195 516.

Do zobaczenia w Trzęsaczu!

Newsletter Sign up!

Stay up to date with the hotel's news and offers

and receive a 5% discount on your first stay!

Instagram @villahoff
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close